Хрестівська сільська військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС «НОВОРІЧНА МРІЯ»

Дата: 13.12.2021 16:25
Кількість переглядів: 728

 

 

Фото без опису

Оголошено Всеукраїнський дитячий творчий конкурс «НОВОРІЧНА МРІЯ».

Учасники конкурсу:

• діти - внутрішньо переміщені особи (віком від 7 до 18 років).

• діти учасників АТО/ООС (віком від 7 до 18 років).

• діти, які постійно мешкають на території проведення АТО/ООС (віком від 7 до 18 років). Номінації:

• Молодша група (від 7 до 10 років);

• Середня група (від 11 до 14 років);

• Старша група (від 15 до 18 років). Вимоги до робіт та їх доставка

Організаційний комітет не обмежує техніку виконання конкурсних робіт (малюнки, HandMade вироби, графічні зображення тощо).

Конкурсна робота (у відсканованому форматі чи сфотографована у форматі JPEG) разом із заявкою (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, назви номінації, назви конкурсної роботи та короткого (1-2 речення) описсу зображення) подається до Організаційного комітету. Направляти заявки на електрону адресу uccplec@gmail.com (обов’язково зазначити в темі листа – «Конкурс») до 20 грудня 2021 року включно.

За бажанням конкурсант разом з роботою може надіслати на зазначену електронну адресу відео до 1 хвилини з власною розповіддю на тему: «Моя новорічна мрія».

Це відео буде використане при створенні загального відео сюжету про конкурс та буде демонструватися під час виставки робіт.

Кожен учасник може подати для участі в Конкурсі не більше 3 конкурсних робіт. Конкурсні роботи не повинні порушувати авторські права інших осіб. У разі виявлення плагіату на будь-якому етапі конкурсу, роботу буде вилучено, а учасника – дискваліфіковано. Відповідальність за порушення авторських прав несе учасник конкурсу та його законний представник. Переможці конкурсу будуть оголошені 28 грудня 2021 року.

У січні 2022 року вони отримають дипломи лауреатів Конкурсу та подарунки.

У кожній номінації буде визначено до п’яти переможців.

Окремо буде відзначено 3-х конкурсантів, які розмістять на сторінках в мережі Facebook свою конкурсну роботу з хештегом #НоворічнаМрія2021.

Конкурсанти отримають електроні сертифікати учасника.

Організатори конкурсу:Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді разом з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерством у справах ветеранів України та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору України».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень