УВАГА! КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ГОЛОВНОГО БУХГАТЕРА ВІДДІЛУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ І СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ХРЕСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 09.12.2021 11:19

Увага! Вакансія!

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Хрестівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера відділу освіти, культури, молоді і спорту виконавчого комітету Хрестівської сільської ради.  Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою.

Основні вимоги до кандидата:

• вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста чи магістра;
  • стаж роботи за професією: для магістра – не менше 2 років, спеціаліста -  не менше 3 років;
  • вільне володіння українською мовою;
  • знання Конституції України, Законів України,  законодавчих та нормативних  документів з фінансових питань, основних принципів роботи на комп`ютері та відповідних програмних засобів.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я голови Хрестівської сільської ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік в порядку, передбаченому Законом України «Про запобігання корупції»;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців  або військовозобов’язаних);
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);
  • документ про підтвердження рівня володіння державною мовою (документом про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно до ЗУ «Про забезпечення функціонування української мови, як державної.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з часу опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Додаткова інформація за телефоном    51-4-34.