В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКА КАМПАНІЯ "ДЛЯ ДІТЕЙ СУСПІЛЬСТВО БЕЗ БАР'ЄРІВ"

Дата: 25.11.2021 16:09

В Україні стартувала інформаційно-просвітницька кампанія «Для дітей суспільство без бар’єрів».

Мета кампанії – продемонструвати, що тільки через розбудову інклюзивного та безбар’єрного суспільства можна створити належні умови для розвитку кожної дитини, а також забезпечити її включення в активне життя навчального закладу, громади та суспільства.

Інформаційно-просвітницька кампанія «Для дітей суспільство без бар’єрів» покликана стати запорукою толерантного ставлення суспільства до дітей з особливими освітніми потребами.

У рамках першої частини інформаційно-просвітницької кампанії «Для дітей суспільство без бар’єрів» кожен може переглянути відеоролики та долучитися до кампанії щодо розбудови безбар’єрного простору.