РОБОЧІ ВІЗИТИ В РАМКАХ МІЖНАРОДНОЇ АКЦІЇ "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА"

Дата: 26.11.2021 11:51

Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яку ініціював Перший всесвітній інститут жіночого лідерства у 1991 році. В рамках кампанії працівниками Служби у справах дітей спільно з поліцейським офіцером громади організовано проведення профілактичних заходів з метою попередження насильства в сім’ях.

25 листопада 2021 року працівник Служби у справах дітей Скрипник О.М., поліцейський офіцер громади  Кузнєцов І.Л., і староста села Долинське Штельмах Г.І., відвідали сім’ї села Долинського і Хрестівка. Метою візиту було проведення профілактичних бесід. На завершення візитів всі дітлахи отримали солодощі люб’язно надані місцевими підприємцями. До кінця місяця планується відвідати сім’ї сіл Надеждівка, Новонаталівка, Шевченка.