РОЗ'ЯСНЕННЯ ЩОДО ВАКЦИНАЦІЇ

Дата: 12.11.2021 16:55

Роз’яснення щодо вакцинації

В Україні триває п’ятий етап вакцинації проти COVID-19, під час якого вакцинуються усі бажаючі.
Громадяни можуть прийти на вакцинацію до пункту щеплення чи центру масової вакцинації.

При проведенні щеплення лікар вносить медичний запис до електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ).
До ЕСОЗ можуть бути внесені дані, якщо особа має один (або кілька) таких документів, що посвідчують особу:
1)  паспорт громадянина України;
2)  тимчасове посвідчення громадянина України;
3) свідоцтво про народження (для осіб, які не досягли 14-річного віку) або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави, легалізований у встановленому порядку;
4) посвідка на постійне проживання в Україні;
5) посвідчення біженця;
6) посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту.

Якщо особа не має документа, що посвідчує особу, вона може отримати щеплення від COVID-19, проте дані внесені до ЕСОЗ не можуть бути. Разом із тим, інформація про таке щеплення має бути обов’язково зафіксована в офіційній документації про проведення вакцинації у паперовому вигляді.

Джерело: Херсонська обласна державна адміністрація