МЕДИКО-ПРИРОДНИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ ОГОЛОШУЄ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ЩОДО ВСТУПУ АБІТУРІЄНТІВ ПІЛЬГОВОЇ КАТЕГОРІЇ

Дата: 15.11.2021 09:37

Медико-Природничий Університет оголошує соціальний проєкт щодо вступу абітурієнтів пільгової категорії!

Запрошуємо на БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ які мають пільги (учасники бойових дій, Революції Гідності, ветерани війни, особи з інвалідністю, діти-сироти, діти учасників бойових дій, діти ветеранів війни, діти учасників Революції Гідності, тощо) за спеціальностями:

• Медсестринство (вища освіта – бакалавр, кваліфікація – бакалавр медсестринства)
  • Психологія (вища освіта – бакалавр, кваліфікація – бакалавр з психології)

Вступна кампанія триває з 4 жовтня до 23 листопада!

• За наявності атестату про здобу4ття повної загальної середньої освіти – вступ на 1 курс (строк навчання 4 роки)
  • За наявності диплому молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра з будь-якої спеціальності – вступ на 3 курс (строк навчання 1.5 роки)

Вступ без ЗНО за внутрішнім іспитом!

Після закінчення навчання здобувачі освіти отримують диплом бакалавра державного зразка МОН України.

Форма навчання (медсестринство): - денна (сер.-нед)

- вечірня (лекції Zoom, сб, - нд – приїздити 1 раз на тиждень – для студентів м. Миколаєва та області);

- змішана (лекції Zoom, приїздити 1 раз на місяць – для студентів інших міст та областей України).

Форма навчання (псилогія): - денна

- заочна

За більш детальною інформацією, звертайтеся до приймальної комісії університету

Адреса: м. Миколаїв, пр-т Богоявленський, 43-А