ЗАПРОШУЄМО ПРЕДСТАВНИКІВ БІЗНЕСУ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОПИТУВАННІ

Дата: 08.11.2021 16:40

Шановні керівники підприємств та підприємці Каховського району!

Анкета, яку ми пропонуємо Вам заповнити, дасть змогу розробникам Локальної стратегії ефективного розвитку підприємництва та економічного розвитку громад кластерного типу більш точно визначити конкретні заходи щодо поліпшення стану економіки в Каховському районі. Ми віримо, що отриманні знання дозволять керівництву району, підрозділам й установам удосконалювати публічні послуги для бізнесу та зробить можливим якісне планування економічного розвитку! Результати анкетування буде використано та враховано при визначенні тематики проектів направлених на економічний розвиток в Каховському районі.
З радістю повідомляємо, що експертний варіант Стратегії вже знайшов підтримку на обласному рівні, отримано позитивні відгуки від Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства розвитку громад та територій України тощо. Анкета повністю анонімна – уся отримана інформація використовуватиметься виключно для підготовки зведених звітів.

Щоб взяти участь в опитуванні перейдіть, будь ласка, за посиланням: https://cutt.ly/gTrHarr

Заздалегідь дуже вдячні за Ваш час і зусилля, які Ви присвятили на заповнення анкети!