ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата: 08.11.2021 15:11

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Хрестівської сільської ради!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідну Україну! Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Ваш творчий внесок у розвиток національної культури заслуговує на слова щирої вдячності!

Хочу подякувати вам, шановні працівники культури, за те, що ви зберігаєте українські традиції та піклуєтеся про достойний рівень розвитку культури. Своєю працею ви допомагаєте нам дивитися на речі та світ іншими очима, показуєте нам барви буденності,  без культури та мистецтва життя не мало би такого різноманіття.

Сподіваємось і віримо, що це свято подарує вам душевну злагоду, натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів Добра, Любові і Краси!

Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним і дарує нові життєві перемоги. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

З повагою, голова Хрестівської сільської ради

Сергій ХІЛЬЧЕНКО