УВАГА! ПРИПИНЯЄТЬСЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ КОНТРОЛЬНОГО ПУНКТУ В'ЇЗДУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНУ ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ ТА ВИЇЗДУ З НЕЇ "ЧАПЛИНКА"

Дата: 03.11.2021 16:40

Керівництво 79 прикордонного загону в рамках взаємодії інформує, що відповідно до пункту 16 "Положення про облаштування контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях, тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим і м. Севастополя та виїзду з них", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2020 № 1368, розпорядження Адміністрації Державної прикордонної служби України від 13.10.2021 № 231-3276/0/6-21, розпорядження голови Херсонської  обласної державної адміністрації від 08.10.2021 № 792 з 00.00 19.10.2021 припиняється функціонування (пропуск осіб та транспортних засобів) контрольного пункту в'їзду  на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї "Чаплинка".