ДІЯ ЦЕНТР. СУЧАСНИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЕРВІС У КОЖНОМУ КУТОЧКУ УКРАЇНИ

Дата: 02.11.2021 09:27

Мінцифри відповідно до Положення про Міністерство цифрової трансформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2019 року № 856, є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сфері надання електронних та адміністративних послуг, та відповідно до покладених на нього завдань, здійснює заходи щодо створення та забезпечення функціонування Національної веб-платформи центрів надання адміністративних послуг (далі – Платформа Центрів Дія).

Нагадуємо, що Платформа Центрів Дія вже функціонує і доступна за посиланням: https://center.diia.gov.ua/. Даний онлайн ресурс призначений для отримання фізичними та юридичними особами інформації, необхідної для звернення до центрів надання адміністративних послуг (далі - центри), та забезпечення постійного підвищення якості надання адміністративних та інших публічних послуг у центрах.

На Платформі Центрів Дія громадяни можуть:

- дізнатися інформацію про роботу Центрів;

- знайти та сформувати маршрут до найближчого до себе Центру;

- перевірити ефективність Центрів на дашбордах;

- залишити відгук про візит до Центру.

Для працівників центрів стали доступними:

- модуль дистанційного навчання;

- роз'яснення та рекомендації щодо роботи;

- бібліотека матеріалів;

- інформація щодо програм фінансової підтримки для центрів;

- результати моніторингу центрів на дашборді.

Мінцифри прагне, щоб якомога ширше коло фізичних та юридичних осіб, які звертаються за отриманням адміністративних послуг, а також представники суб’єктів надання адміністративних послуг дізнались та користувались Платформою Центрів Дія.