УВАГА! КОНКУРС ДИТЯЧИХ МАЛЮНКІВ!

Дата: 01.11.2021 09:42

З метою підтримки та популяризації праці медичних працівників під час загострення та території Херсонської області пандемії, спричиненої поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2, Херсонська обласна рада оголошує конкурс дитячого малюнка «Діти Херсонщини – дякують лікарям» (далі – Конкурс).

Конкурс триватиме з 08 листопада 2021 року по 22 листопада 2021 року.

Учасниками Конкурсу є учнівська молоді загальноосвітніх навчальних закладів області у двох вікових категоріях:

І категорія – діти від 6 до 9 років;

ІІ категорія – діти від 10 до 17 років.

У кожній віковій категорії визначатиметься по три переможця.

На Конкурс подаються індивідуально підготовлені конкурсні роботи, які повинні бути пов’язані з загальною тематикою Конкурсу.

Конкурсна робота повинна бути намальована на папері не менше формату А4.

Конкурсна робота (у паперовому вигляді) разом із заявкою (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного номеру телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, назви конкурсної роботи подається до Херсонської обласної ради за адресою: м. Херсон, пл. Свободи, 1, контактна особа Ганна Андріївна Худоян.

Подачі роботи передує її розміщення у соціальній мережі за хештегом #дякую_лікарям_за_життя.

Конкурсна комісія розглядає роботи з 23 листопада 2021 року по 26 листопада 2021 року.

Оголошення результатів Конкурсу відбудеться 30 листопада 2021 року шляхом розміщення відповідного оголошення на вебсайті Херсонської обласної ради. Переможців Конкурсу буде нагороджено дипломами та подарунками.