«Е-МАЛЯТКО»: ДЕВ’ЯТЬ ПОСЛУГ ЗА ОДНІЄЮ ЗАЯВОЮ

Дата: 27.10.2021 09:15

Народження дитини - довгоочікувана подія та приємний момент для кожного, а щоб приємностей було більше відтепер є можливість без черг та лишнього клопоту отримати послугу «Е-Малятко» у головному офісі відділу «Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Хрестівської сільської ради», отримавши одночасно ще до 9 супутніх адміністративних послуг.

Лише на підставі однієї заяви батьки новонародженої дитини можуть отримати такі послуги:

• проведення державної реєстрації народження;
  • реєстрація дитини у державному реєстрі фізичних осіб-платників податків;
  • внесення інформації про дитину до Єдиного державного демографічного реєстру;
  • реєстрація місця проживання дитини;
  • реєстрація народженої дитини в електронній системі охорони здоров’я;
  • видача посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї (за певних умов);
  • визначення походження народження дитини (якщо батьки не перебувають у зареєстрованому шлюбі);
  • визначення належності дитини до громадянства України;
  • призначення допомоги при народженні дитини;
  • допомога на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях.

Раніше щоб отримати необхідні послуги, батькам доводилося до 11 разів відвідувати установи, надавати близько 37 документів та витрачати понад 10 годин, «Е-Малятко» надає можливість отримати бажані послуги за 20 хвилин за однією заявою.

Шановні батьки! Чим швидше Ви зареєструєте дитину, тим швидше отримаєте можливість оформити і отримувати належні соціальні виплати.

Звертайтесь до відділу «Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Хрестівської сільської ради» за отриманням «пакетної послуги» «Е-Малятко», оскільки в одному місці ви одразу отримаєте всі послуги, пов’язані з народженням вашої дитини, одночасно. Ми працюємо для Вас!

Довідково: Послуга “Е-малятко” надається виключно за бажанням батьків дитини шляхом подання заяви про державну реєстрацію народження, що містить відомості, необхідні для надання послуг. Відповідальність за достовірність відомостей, що містяться в заяві про державну реєстрацію народження, несе заявник, якщо інше не встановлено судом. Надання комплексної послуги “е-малятко” здійснюється ЦНАП в межах повноважень, визначених законом, виключно на підставі відомостей, що містяться у заяві про державну реєстрацію народження, та відомостей, необхідних для надання послуг, що містяться в Державному реєстрі актів цивільного стану громадян, отриманих у порядку інформаційної взаємодії із зазначеним Реєстром.