ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА XIV СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ ДЕПУТАТІВ ХРЕСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 19.10.2021 18:18

У понеділок, 18 жовтня 2021 року, відбулася чергова сесія депутатів Хрестівської сільської ради. Вів сесію сільський голова Сергій Хільченко, участь у роботі сесії взяли  15 депутатів з 20 обраних. На сесії були присутні депутат обласної ради Хвостов В.В., завідуючий лабораторією біологічного моніторингу та заповідного степу  біосферного заповідника «Асканія-Нова» В.В. Шаповал, представники ТОВ «Славута ЮГ», ТОВ «Екофарм-Агро», ТОВ «Глобал Інвест», ТОВ «Агро Тріумф», спеціалісти сільської ради, жителі села Хрестівка.

Перед початком роботи сесії голова сільської ради представив поліцейського громади Кузнєцова І.Л., який незабаром приступить до виконання своїх професійних обов'язків. Ігор Леонідович привітав всіх присутніх та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю населення громади, органів влади, представників бізнесу і поліцейського громади в сфері покращення безпеки території громади.

Після затвердження порядку денного та регламенту роботи сесії, депутати та присутні заслухали виступ депутата Херсонської обласної ради Хвостова В.В., щодо сучасного стану та перспектив розвитку сільськогосподарських підприємств та їх вплив на економічний розвиток Хрестівської громади.

Про унікальність екосистеми земельної ділянки  Малого Чапельського поду доповів  завідуючий лабораторією біологічного моніторингу та заповідного степу  біосферного заповідника «Асканія-Нова» В.В. Шаповал.

Далі депутати ухвалили відповідні рішення щодо покладання обов’язків окремих функцій адміністратора на старост, включення об’єктів оренди до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Хрестівської територіальної громади, проведення незалежної оцінки вартості об’єктів оренди майна комунальної власності громади, внесення змін до Статуту КП «Долинське» (зміна поштової адреси), внесення змін до Програми перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах автомобільним транспортом та відшкодування витрат за здійсненні перевезення по Хрестівській сільській раді на 2021 рік, внесення змін до програми надання одноразової грошової матеріальної допомоги на лікування громадянам Хрестівської сільської ради на 2021 рік,  внесення змін до бюджету, передачі майна фельдшерських пунктів  в користування КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Асканія-Нова селищна рада.

Окрім того рішенням сесії затверджено акти нас писання по Новонаталівському ясла-садку «Сонечко» і Шевченківському сільському Будинку культури, Програму надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2021 рік, акт приймання-передачі основних засобів КП «Аква-2007», Положення про публічні електронні консультації з громадськістю з питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування в Хрестівській громаді.

Окремим блоком розглядалися земельні питання щодо:

-  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки" (Попов М.О.);

-  надання у постійне користування земельної ділянки" (с. Долинське, для обслуговування церкви);

- затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність" (Фурман Л.В., Фурман А.В., Ніязов І.Л., Ніязова Д., Касянов Є.О., Яковлева Ю.А., Санін І.О., Степаненко С.В., Цуркан О.К., Густенко Є.О., Білий В.І., Здор О.В., Аксент'єва О.В., Слюсар К.О., Шевченко В.В., Телешко Є.С.);

- затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Йоркін О.Ю., Сластьон А.Т., Іващенко П.М., Шевченко Р.І., Михальчевська С.М., Хамдієва Б.А., Толді В.О.);

- затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду (Рубан М.В.);

- надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (Фільшина А.М., Кузьменко М.М.).

В ході сесії депутати розглянули листа ПП «БФ «Таврія» та депутатське звернення Каплана Д.В.

На завершення голова сільської ради подякував депутатам за плідну активну працю при підготовці  і проведенні сесії.