ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Дата: 01.10.2021 14:51

290 З святами ideas | листівка, цитати про навчання, гріхопадіння

Дорогі вчителі, ветерани педагогічної праці, працівники освіти!

Прийміть сердечні вітання з  професійним святом – Днем працівників освіти!

Високе покликання Педагога є визначальним для держави і суспільства. Адже саме освітяни своєю працею формують щасливе майбутнє України, її економічне процвітання й духовне відродження. Ви вносите визначальний вклад у формування  нового покоління  громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї громади, своєї країни.

В цей святковий день прийміть  щиру вдячність за вашу невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.

Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною, повниться світлою вірою у свої сили, знання і високе призначення на землі – бути Педагогом!

З найкращими побажаннями,

голова Хрестівської сільської ради Хільченко Сергій