УВАГА! ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ.

Дата: 01.10.2021 11:19

Інформуємо про різке погіршення погодних умов. За оперативною інформацією Українського гідрометеорологічного центру від 28.09.2021 отримано попередження про небезпечні метеорологічні явища в Україні. Вночі 30 вересня  1-3 жовтня в Україні, крім більшості західних областей та узбережжя морів, очікується заморозки на поверхні грунту та місцями у повітрі від 00 до -50 (І рівень небезпечності, жовтий), у північно-східних областях заморозки у повітрі від 00 до -30 (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий).

Зважаючи на зазначене, керівникам закладів освіти на період ускладнення погодних умов треба бути готовими до прийняття рішення щодо організації освітнього процесу без порушень санітарних норм температурного режиму у навчальних приміщеннях, а також, у разі потреби, у дистанційній формі (без відвідування закладів освіти) та вжиття додаткових заходів щодо попередження переохолодження учасників освітнього процесу на період ускладнення погодних умов.

Управління освіти і науки

Херсонської обласної державної адміністрації