ВІТАЄМО БІБЛІОТЕКАРІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ -ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ БІБЛІОТЕК

Дата: 30.09.2021 15:45

Шановні бібліотекарі!

Вітаємо вас із професійним святом - Днем бібліотек! У всі часи бібліотека була джерелом отримання різноманітних знань, накопичених людством. Книга і сьогодні залишається джерелом інформації, а бібліотекар - хранителем і двигуном людської культури.
Сьогодні бібліотеки громади знаходять і впроваджують нові форми спілкування з читачами. Вони беруть участь у створенні сучасного інформаційного простору, сприяють формуванню моральних принципів підростаючого покоління. А працівники бібліотек - незамінні помічники в оперативному і якісному забезпеченні інформацією.
Ви несете своїм читачам радість знань, високу культуру, любов до мистецтва. Нехай ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого рідного краю.
Бажаємо вам нових ініціатив, цікавих перспективних проєктів при виконанні свого професійного обов'язку. Нехай ваша праця - праця хранителів людської мудрості - завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!
Міцного всім вам здоров'я, щастя, благополуччя та нових творчих здобутків у вашій благородній справі!

З повагою голова Хрестівської сільської ради Сергій Хільченко