УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Дата: 30.09.2021 09:09

У зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації що склалася на території Хрестівської сільської територіальної громади на позачерговому засіданні, 29 вересня 2021 року, постійної комісії  з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було вирішено перевести на дистанційну форму навчання опорний навчальний заклад «Хрестівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради Херсонської області» (в період  з 30 вересня 2021 року по 13 жовтня 2021 року) та Надеждівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради Херсонської області (в період з 04 жовтня 2021 року по 13 жовтня 2021 року), тимчасово заборонити проведення дискотек у закладах культури. Окрім того COVID-патрулями здійснюватиметься контроль дотримання протиепідемічних та карантинних обмежувальних заходів громадянами та суб’єктами господарювання, осіб, що знаходяться на самоізоляції, а також дітьми, які перебувають на вулиці в період навчального процесу з 8.00 до 14.00 години, вживатимуться заходи реагування на порушення карантинних обмежень, в тому числі адміністративні стягнення.

Детальніше ознайомитися з протоколами комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій можна за посиланням: https://cutt.ly/LEI2tAx

Нагадуємо прості заходи, що можуть допомогти вберегти Вас та Ваших близьких від хвороби:

носіть маску в місцях масового перебування людей;

дотримуйтесьфізичноїдистанції, тримайтесь на відстані не менше ніж 1,5 метра від інших осіб;

уникайте, або обмежте перебування в місцях масового скупчення, особливо в закритих приміщеннях;

виконуйте прості правила особистої гігієни:

регулярно мийте руки з милом 20-30 сек або обробляйте їх антисептиком;

частіше провітрюйте приміщення, де знаходитесь;

при кашлі або чханні прикривайте рот або ніс згином ліктя або серветкою.

Бережіть себе та будьте здорові!!!