УРЯД ПРОДОВЖИВ АДАПТИВНИЙ КАРАНТИН ДО ГРУДНЯ

Дата: 23.09.2021 08:39

Уряд продовжив адаптивний карантин до грудня

Кабінет Міністрів продовжив адаптивний карантин та режим надзвичайної ситуації до 31 грудня 2021 року. Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду.

За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, поточна епідемічна ситуація контрольована.

«Так, ми фіксуємо зростання кількості нових випадків COVID-19, але завдяки вакцинації маємо запас міцності. Медична система готова реагувати на нову хвилю, але найкращий спосіб зберегти своє життя та здоров’я – щепитися від коронавірусної інфекції за першої нагоди», – підкреслив Віктор Ляшко.

Також він додав, що 21 вересня відбудеться засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого оголосять, з якої дати по всій території країни встановлюють жовтий рівень епіднебезпеки.

За умови впровадження жовтого рівня небезпеки заклади освіти працюватимуть у звичному режимі в разі наявності у не менше як 80% працівників хоча б одного щеплення. Для верифікації безпечності працівників освіти приймаються міжнародні свідоцтва та COVID-сертифікати.

Джерело: http://osvita.ua/school/84402/