РЕГІОНАМ ДОРУЧЕНО ПРОАКТИВНО ЗАПРОШУВАТИ ДО ВАКЦИНАЦІЇ ОСВІТЯН І БАТЬКІВ

Дата: 23.09.2021 08:34

Регіонам доручено проактивно запрошувати до вакцинації освітян і батьків

Обласним і Київській міській держадміністраціям доручено активізувати вакцинацію освітян, їхніх родичів і родичів здобувачів освіти.

Про це йшлося 21 вересня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зокрема, комісія доручила залучити можливості наявних пунктів щеплень у закладах освіти до процесу вакцинації освітян.

Окрім того, передбачено організацію щеплення педагогів за допомогою виїзних мобільних вакцинальних сесій, якщо в закладах освіти відсутні постійні пункти щеплень.

Комісія також доручила проактивно запрошувати для вакцинації в пунктах щеплень у закладах освіти й під час виїзних мобільних вакцинальних сесій не лише вчителів та працівників закладів освіти, а також їхніх родичів і родичів здобувачів освіти.

Джерело: http://osvita.ua/news/84409/