ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ

Дата: 22.09.2021 12:56

У поточному році Урядом затверджена програма державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю  оброблювальних угідь на яких вирощувались гречка, жито, просо та овес, згідно Порядку використання коштів державної підтримки для виробників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 року № 886.

Державна підтримка сільськогосподарських товаровиробників надається шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблювальних угідь за рахунок бюджетних коштів (далі – субсидія) надається сільськогосподарським товаровиробникам – юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми і форми власності та фізичним особам – підприємцям (далі – отримувачі).

Субсидії надаються отримувачам на безповоротній основі в межах бюджетних призначень, передбачених у державному бюджеті на поточний рік, у розрахунку на один гектар оброблюваних угідь, на яких вирощувались гречка, жито, просо та овес(за винятком післяукісних культур) у розмірі до 5000 гривень на один гектар, але не більше ніж на 300 гектарів оброблювальних угідь одним отримувачем.

Отримувачі субсидій, відповідно до пункту 8 Порядку, зобов’язані до 15 листопада 2021 року подати документи обласній комісії Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення  обласної державної адміністрації.