ПРО УЧАСТЬ У АКЦІЇ МАЛЮНКІВ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 17.09.2021 17:21

Розвиток дитячої творчості: 10 правил для батьків. Творчість. Порадник.  Родинний портал «Рівне 1» . Проекти - Новини Рівного. Відео on-line. Все  про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»

Відповідно до наказів управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації «Про проведення обласної акції малюнків з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України» відділу освіти, культури, молоді і спорту виконавчого комітету Хрестівської сільської ради, з метою формування у підростаючого покоління високих моральних цінностей, виховання патріотизму, поваги до Вітчизни і людей, які її захищають, пропаганди серед здобувачів освіти традицій образотворчого мистецтва заклади загальної середньої освіти громади теж долучилися до участі у акції.

Учні шкіл виготовляли листівки, малювали  і писали привітання військовослужбовцям. Творчі роботи дітей будуть передані до військових частин. Таким способом здобувачі освіти привітають солдатів з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України.