МОЛОДА ХВИЛЯ СТАРТУВАЛА

Дата: 30.08.2021 16:32

28 серпня 2021 року вперше у Хрестівській ТГ завдяки підтримці «Благодійного фонду Володимира Хвостова», ТОВ «Торговий дом «Долинское» та Хрестівської сільської ради пройшов конкурс-фестиваль дитячої творчості «Молода хвиля».

У  заході взяли участь діти від 6 до 18 років з Хрестівської, Присиваської та Чаплинської територіальних громад. Було подано 64 заявки у номінаціях «Вокальне мистецтво», «Хореографічне мистецтво», «Читці», «Гра на музичному інструменті», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Образотворче мистецтво».

Тематика конкурсу-фестивалю була присвячена 30-річчю незалежності України.

Для оцінювання були запрошені члени журі:

- голова циклової комісії «Видовищно-театралізовані заходи», методист, викладач вищої категорії Ольга Чумаченко.

- викладач циклової комісії «Народне пісенне мистецтво» Олена Баранова.

- завідувач відділу креативних індустрій та нематеріальної культурної спадщини Центру народної творчості Олексій Абзелімов.

- голова циклової комісії «Народна хореографія», Заслужений  працівник культури України Віктор Кізяков.

Конкурсантів привітали голова Хрестівської сільської ради Сергій Хільченко, голова Чаплинської селищної ради Олексій Фаустов, голова Асканія-Нова селищної ради Вадим Поліщук.

Неперевершені майстри-зірочки доклали усіх зусиль на сцені, щоб для глядачів цей захід став справжнім святом. Це не тільки виступи, а й зустрічі друзів, нові знайомства, емоції, підтримка інших учасників… Нові сюрпризи. Нові подарунки. Нові суттєві перемоги…

Як зазначив Володимир Хвостов, засновник іменного Благодійного фонду, який виступив генеральним спонсором заходу: « Фестиваль став доказом, що культура – це потужний локомотив для змін, як в селі, громаді, районі, так і в області та країні в цілому.

Подібні заходи розвивають наші громади, популяризують та навіть стають частиною їх бренду. Тому ми вирішили підтримати Хрестівську сільську раду та допомогти в проведенні цього конкурсу. Дякую колективам, які презентували свій мистецький потенціал та створили важливий місток єднання між людьми. Взагалі такий захід – це чудовий приклад взаємодії між громадами. Впевнений, фестиваль стане доброю традицією у Долинському та відкриватиме нових зірок».

Гран-прі та сертифікат на яскраві емоції та враження виборола Шиманська Марина (Хрестівська ТГ).

За результатами оцінювання професійного журі, призові місця розподілилися так:

Вокальне мистецтво

І місце – Удод Марина (Хрестівська ТГ), вокальний ансамбль «Вишиванка» (Чаплинська ТГ).

ІІ місце – Вікторія Шевченко (Чаплинська ТГ), Брюханова Лідія (Хрестівська ТГ), Ансамбль «Долинчаночка» (Хрестівська ТГ),  Шевчук Валерія (Хрестівська ТГ), Дар’я Смірнова(Чаплинська ТГ).

ІІІ місце – Софія Смірнова (Чаплинська ТГ), Мальченко Альона (Чаплинська ТГ), Цой Анастасія (Хрестівська ТГ).

Читці

І місце – Марчук Анастасія (Хрестівська ТГ).

ІІ місце – Сідлецька Анна (Хрестівська ТГ).

ІІІ місце – Максим Цілинко (Хрестівська ТГ).

Хореографічне мистецтво

І місце – колектив «Аура» (Чаплинська ТГ).

ІІ місце – Зразковий аматорський танцювальний колектив «Капітошка» (Чаплинська ТГ).

ІІІ місце – хореографічний колектив «Сузір’я» (Чаплинська ТГ), Іванна Карпук (Чаплинська ТГ).

Образотворче мистецтво

І місце – Лабадзе Аделіна (Чаплинська ТГ).

ІІ місце – Нюнько Олена (Хрестівська ТГ).

ІІІ місце – гурток декоративно-прикладного мистецтва Новонаталівського СБК (Хрестівська ТГ).

Декоративно-прикладне мистецтво

І місце – Лисенко Вікторія (Хрестівська ТГ).

ІІ місце – гурток «Умілі руки» Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Хрестівська ТГ).

ІІІ місце – Бойцова Крістіна (Хрестівська ТГ).

Всі колективи отримали від Володимира Хвостова дипломи учасника фестивалю та солодкі подарунки. Призери - ще й кубки та подарункові сертифікати.

Неоціненну роботу провели  керівники учасників заходу та їх батьки. Щира вдячність цим людям, небайдужим для розвитку творчої особистості.

Також під час свята всі охочі мали нагоду прогулятися по центральній площі села Долинське та зробити класні фотографії.

Користуючись нагодою, відділ освіти, культури, молоді і спорту виконавчого комітету Хрестівської сільської ради щиро дякує організаторам під керівництвом Марчук І.М., які оперативно і якісно провели конкурс! Бажаємо  сил і наснаги для проведення подібних цікавих і, безумовно, необхідних творчих імпрез і в майбутньому! Творчим особам бажаємо удачі на шляху до нових творчих висот!

Враження від участі в фестивалі позитивні.

Бажаємо фестивалю подальшого процвітання.

Для нас особисто цей фестиваль став вказівником того, що ми рухаємось у правильному напрямку.

Ще більше фото за посиланням: https://hrestivska-gromada.gov.ua/album/7707/