ВІТАННЯ З ПОЧАТКОМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ВІД НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ І СПОРТУ

Дата: 30.08.2021 15:44

Шановні освітяни

Хрестівської сільської ради!

Вітаю всю освітянську родину з початком нового 2021/2022 навчального року.

Від усієї душі бажаю вам злагоди, добра, натхнення, задоволення від результатів своєї праці! Зичу, щоб кожен ваш день був сповнений радістю, щастям та теплом людської подяки за добрі справи.

Покладаюся на вашу мудрість, професіоналізм і терпіння. Вірю, що разом ми зможемо реалізувати непрості завдання, що стоять перед сучасною українською освітою. «Безпека понад усе!» - це мають бути не порожні слова для всіх під час епідемії COVID-19. Зберегти життя і здоров’я усіх учасників освітнього процесу – наше першочергове завдання сьогодні!

Нехай 2021/2022 навчальний рік стане роком нових професійних досягнень, особистих звершень, а життя виставляє лише гарні оцінки!

З повагою,

начальник відділу освіти,