НАДАЄТЬСЯ МАТЕРІАЛЬНА ДОПОМОГА СІМ'ЯМ/ОСОБАМ З ЧИСЛА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ COVID-19

Дата: 18.08.2021 16:33

З метою захисту прав уразливих груп населення, зокрема біженців, внутрішньо переміщених осіб, осіб без громадянства, інших осіб в області діє філія громадської організації «Десяте квітня».

У період із серпня по жовтень поточного року вищезазначеною громадською організацією сумісно із Агентством ООН у справах біженців в Україні (UNHCR Ukraine) надається  матеріальна допомога особам/сім’ям з числа внутрішньо переміщених осіб, які постраждали від корона вірусної інфекції COVID-19.

Адреса громадської організації «Десяте квітня» за адресою: просп.. Ушакова, 25, м. Херсон, тел.. 095 434 57 58.