ФІНІШУВАВ РЕМОНТ 12 КМ КУРОРТНОГО МАРШРУТУ ХЕРСОН-НОВА КАХОВКА-ГЕНІЧЕСЬК

Дата: 10.08.2021 15:24

Фінішував ремонт 12 км курортного маршруту Херсон – Нова Каховка – Генічеськ

Завершено поточний середній ремонт ділянки км 159+900-км 172+000 автошляху Р-47 на Херсонщині. Автошлях регіонального значення є дуже важливим для півдня країни, адже він пролягає через Північно-Кримський канал.

Ба більше, це і курортний маршрут. Ним туристи можуть дістатися чорноморського та азовського узбережжя.
Траса була побудована у 70-тих роках ХХ сторіччя і відтоді ремонт покриття проїзної частини не проводився
.

Наразі виконано в повному обсязі:

• фрезерування покриття;
  • ліквідація просідань покриття;
  • влаштування вирівнюючого шару основи дорожнього одягу з щебенево-піщаної суміші обробленої цементом ЩПС-20;
  • влаштування вирівнюючого шару із щільної крупнозернистої асфальтобетонної суміші;
  • влаштування верхнього шару покриття товщиною 5 см із ЩМА-20;
  • встановлення бортових каменів, укріплення узбіч, нанесення дорожньої розмітки, встановлення автопавільйонів.

Підрядна організація: RDS.?
?

Це не єдина ділянка автошляху Р-47, який відновлюємо цьогоріч за програмою Велике будівництво. Ремонтуємо також під’їзд до туристичної родзинки Херсонщини: заповідника Асканія-Нова.
Паралельно триває реконструкція стратегічного об'єкта на трасі Р-47: мосту через Північно-Кримський канал.111-метровий залізобетонний міст був зведений більш як 60 років.Переправа забезпечує рух мережею державних доріг півдня, з’єднує правобережну і лівобережну Україну та тимчасово окупований Крим.

Загальна довжина дороги Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ становить 200 км, які протягом 2 років плануємо відновити повністю.

За амбітним планом Укравтодору у 2021 на Херсонщині планується відремонтувати 120,6 км доріг державного значення.

Джерело: сайт Херсонської обласної державної адміністрації