ВІКІ ЛЮБИТЬ ПАМ'ЯТКИ

Дата: 05.08.2021 11:12

З 1 по 30 вересня запрошуємо всіх подавати на конкурс фотографії власного авторства пам'яток архітектури, історії, містобудування, садово-паркового мистецтва тощо, наповнювати Вікісховище і змагатися за цінні призи у кількох номінаціях.

Проєкт "Віки любить пам'ятки" привертає увагу  до стану збереженості об'єктів нерухомої культуної спадщини. За даними, на території області є 1526 об'єктів культурної спадщини. За дев'ять років проведення конкурсу було завантажено фото лише 435 об'єктів (приблизно 28%). Культурна спадщина херсонщини заслуговує на ет, аби бути гідно представленою у Вікіпедії гідно і на міжнародному рівні.

Поділіться вашими власними світлинами культових споруд, замків, архітектурних ансамблів, історичних будівель розташованих на сусідній вулиці у вашому місті чи селі, або привезених з мандрів Україною — знайдіть пам'ятку у конкурсному списку, вантажте фото протягом вересня та допоможіть гідно представити культурну спадщину з різних куточків України у міжнародному фотозмаганні.