УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Дата: 04.08.2021 14:53

Шановні жителі Хрестівської громади, доводимо до вашого   відома, що в разі необхідності ви можете отримати спеціалізовану медичну допомогу в КНП «Херсонський обласний кардіологічний центр» ХОР, який знаходиться за адресою м. Херсон, вул. Суворова,  35. Медична допомога  надається безоплатно за направленням сімейного лікаря на консультацію до лікаря-кардіолога та у випадку самозвернення (різке погіршення стану здоров’я).

У разі необхідності буде  проведена госпіталізація у стаціонарне відділення центру. Проведення експрес-тесту на  COVID-19 безкоштовно проводиться  безпосередньо у маніпуляційному кабінеті центру в день звернення. Стаціонарна допомога надається цілодобово, консультації проводяться з понеділка по п’ятницю з 8-00 до 15-00.

Телефон для довідок: реєстратура – (0552) 22 54 88 ;

зав.консультативно-діагностичним відділенням – (0552) 42 10 70