QR-КОД ДЛЯ ШЕРИНГУ ДОКУМЕНТІВ В ДІЇ

Дата: 03.08.2021 11:47

Все дуже просто. Ви скануєте код для перевірки документа, користувач підтверджує передачу персональних даних — ви отримуєте всі поля документа у вигляді метаданих та pdf-файлу. Кожна копія має позначку точної дати копії та назви організації, яка її отримала. Метадані — об’єкт JSON з відповідними полями з документа. Завдяки передачі метаданих є можливість налаштувати автозаповнення відповідних полів у системі організації, наприклад, при реєстрації або заповненні анкети клієнта організації.

Ознайомитись із прикладом pdf-файлів копій цифрових документів можна за посиланням тут.

Ознайомитись зі змістом метаданих для окремих типів документів можна за посиланням.

Шеринг можна налаштувати при отриманні послуг у фізичних відділеннях, вебсайтах або терміналах.