ЦИФРОВІЗАЦІЯ БІБЛІОТЕК ХЕРСОНЩИНИ

Дата: 28.07.2021 10:06

В рамках проєкту «Дія.Цифрова освіта» Міністерство цифрової трансформації України продовжує перетворювати українські бібліотеки на справжні хаби цифрової освіти.  Для цього бібліотекам Херсонської області передано 200 комп’ютерів, зокрема 7 комп’ютерів отримала Хрестівська громада. Передача техніки відбулася 26 червня 2021 року в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара.  Завдяки техніці жителі громади  отримають можливість долучитися до програм з розвитку цифрової грамотності, щоб опанувати нові цифрові професії та використовувати онлайн-сервіси для навчання і побутових справ.

Усього в рамках проєкту до різних областей України планується передати 5000 комп’ютерів.

Передача техніки стала можливою завдяки соціально відповідальним компаніям — Favbet Foundation і Асоціації розвитку туризму. А також за сприяння Офісу Президента України, Української бібліотечної асоціації та обласних відділень УБА.