ЗБЕРЕГТИ ДЕСЯТКИ ТИСЯЧ ЖИТТІВ МОЖЛИВО, ПІДТРИМАВШИ ЗАКОНОПРЕКТ #4358

Дата: 03.08.2021 10:00

Законопроєкт передбачає прогресивні норми, здатні зменшити привабливість й доступність тютюнових виробів та запобігти виникненню нікотинової залежності серед українців, а саме:

• збільшення до 65% медичних попереджень на упаковках тютюнових виробів для куріння;
  • заборона реклами, стимулювання продажу та спонсорства електронних сигарет та тютюнових виробів для електричного нагрівання;
  • заборона продажу тютюнових виробів для електричного нагрівання неповнолітнім;
  • запровадження вимог до вмісту та технічних характеристик електронних сигарет і рідин;
  • заборона тютюнових виробів із ароматизаторами;
  • розширення переліку громадських місць, вільних від куріння, включно із забороною куріння пристроїв для нагрівання тютюну у цих місцях.

Підтримайте законопроєкт № 4358 у другому читанні та врятуйте нові покоління від епідемії тютюну!

#ВсесвітнійДеньБезТютюну2021
#WorldNoTobaccoDay2021