ЩО ТАКЕ БЕЗПЕЧНЕ СЕРЕДОВИЩЕ І БЕЗПЕКА РОЗБИРАЛИСЯ ПРАЦІВНИКИ ТА ДЕПУТАТИ ХРЕСТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 30.06.2021 15:35

В умовах децентралізації, коли роль громади трансформується, і вона вже самостійно визначає пріоритети розвитку, основоположним стає питання комфортного, а тобто безпечного життя її мешканців.  24 червня 2021 року під час тренінгу «Безпека в громаді» працівники та депутати Хрестівської сільської ради формували розуміння підходу безпеки в громаді, як спільної участі та відповідальності. В першій частині заходу всі присутні  ознайомилися з основними складовими безпечного середовища, адже безпека в громаді – це широке поняття, яке охоплює різні сфери діяльності: безпеку на дорогах, екологічну безпеку, цивільну безпеку, громадське здоров’я. Окрім того всі учасники тренінгу відмітили, що безпека це також і бажання брати на себе відповідальність за комфорт та добробут у  своїй громаді, адже відповідальність однаковою мірою лежить на органах місцевого самоврядування, жителях, місцевому бізнесі, закладах освіти та інших інституціях, тобто сутність безпеки в громаді передбачає системну і злагоджену взаємодію всіх цих суб’єктів. Далі  учасники  ідентифікували безпекові проблеми громади та обговорювали шляхи їх розв’язання. Напрацювання учасників тренінгу стануть основою для проєкту програми «Безпечне середовище». Тренінг пройшов на одному подиху в дружній неформальній обстановці.

Дякуємо, Ілоні Коротіциній, керівниця кіноклубу Docudays UA при БО "Фонд милосердя та здоров’я", Олені Старюк, юристка, керівниця громадської приймальні при БО "Фонд милосердя та здоров’я", Ірині Ухваріній, журналістка Медіаплатформт "Вгору", за змістовний, цікавий та пізнавальний тренінг.