ПОЛОЖЕННЯ ПРО ФЕСТИВАЛЬ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ "КУПАЛЬСЬКІ ЧАРИ ХРЕСТІВСЬКОЇ ГРОМАДИ"

Дата: 22.06.2021 15:51

про фестиваль народної творчості
«Купальські чари  Хрестівської громади»

1. Засновники фестивалю

Хрестівська сільська рада, відділ освіти, культури, молоді і спорту виконавчого комітету Хрестівської сільської ради.

2. Організатори фестивалю

Хрестівська сільська рада, відділ освіти, культури, молоді і спорту виконавчого комітету Хрестівської сільської ради, Хрестівський будинок культури.

Організатори фестивалю керуються Законами України, цим Положенням та іншими законодавчими нормативними актами.

3. Мета фестивалю

Пропаганда та популяризація народної творчості, відродження традиційних свят та обрядів, обрядової пісенної спадщини, підтримка та розвиток української національної культури, народних промислів та декоративно-ужиткового мистецтва.

Розширення культурних, інформаційних та ділових зв’язків через засоби творчого спілкування між селами громади.

4. Учасники фестивалю

До участі у фестивалі запрошуються:

- фольклорні, етнографічні, театральні, хореографічні колективи, ансамблі народної пісні, театри мод, бодіарт, троїсті музики, у репертуарі яких присутня народна обрядова тематика свята Івана Купала, тема кохання;

- кулінарні майстри громади.

5. Порядок проведення фестивалю

Фестиваль проводиться першої неділі липня місяця щорічно у селі Хрестівці. Заявка на участь приймається на адресу viddilosvitikulthrestivka@ukr.net. Положення про фестиваль розміщено на сайті громади.

Програма проведення фестивалю передбачає наступні заходи:

- зазивання творчими колективами мешканців та гостей села на фестиваль;

- виставка-продаж виробів з тіста: вареників, випічки;

- конкурс пісенно-обрядових, хореографічних, театралізованих дійств, пісень, танців на купальську, народну тематику серед солістів, творчих колективів (в тому числі і дитячих);

- розважальна програма:

• конкурси на кращий купальський віз, хатину у курені;
  • концерт учасників художньої самодіяльності сільських будинків культури.

6. Інформаційна підтримка фестивалю

Забезпечується через мережу Інтернет та шляхом залучення на спонсорських засадах представників преси, інформаційних служб, інших організацій будь-якої форми власності з правом висвітлення подій.

7. Нагороди фестивалю

Всі учасники нагороджуються дипломами та пам’ятними сувенірами з емблемою фестивалю народної творчості «Купальські чари  Хрестівської громади».

8. Джерела фінансування

Фінансування здійснюється за рахунок органу місцевого самоврядування в межах асигнувань, передбачених у місцевих бюджетах України на відповідний рік, залучення інших джерел та надходжень, не заборонених чинним законодавством.

Заявка на участь у виставці «Вареники для Купайла»

Прізвище, ім’я, по-батькові учасниці виставки

Начинка вареників

Заявка на участь у виставці «Хлібом славиться Хрестівська громада»