"ЧОРНОБАЇВСЬКИЙ ЗАСПІВ" - 2021

Дата: 07.06.2021 15:17

Возможно, это изображение (6 человек и люди стоят)

5 червня на базі Чорнобаївського сільського Будинку культури відбувся Регіональний конкурс хорового виконавства «Чорнобаївський заспів». У зв’язку з епідеміологічною ситуацією організаторами було прийнято рішення не запрошувати колективи інших областей, а провести конкурс в межах Херсонської області з метою підтвердження звань «зразковий» та «народний».

У конкурсі взяли участь 10 хорових колективів зі Станіславської, Голопристанської, Нововоронцовської, Хрестівської, Чорнобаївської територіальних громад, міст Нова Каховка та Херсон із загальною кількістю 214 учасників.

Переглянувши виступи хорових колективів, оцінивши виконавську майстерність, сценічну культуру і рівень репертуару хорових колективів, журі розподілило призові місця наступним чином:

Гран-При: Народний чоловічий хор ім. Тараса Олійника Новокаховського Палацу культури, керівник Ніна Шевелєва, акомпаніатор Юлія Чабан.

І місце у різних номінаціях вибороли:

- Український народний хор «Калиновий цвіт» КЗ «Будинок культури» села Чорнобаївка, керівник Заслужений працівник культури України Михайло Варгун, акомпаніатор Олександр Кметюк;

- Народний академічний хор Голопристанського Палацу культури «Сузір’я», керівник Катерина Чупик, акомпаніатор Тетяна Дорошенко;

- Народний хор Станіславського сільського Будинку культури, керівник Заслужений працівник культури України В’ячеслав Гребенюк, хормейстер Аркадій Сігарьов.

ІІ місце у різних номінаціях завоювали:

- Народний хоровий колектив Хрестівського сільського Будинку культури, керівник Анатолій Павлюк;

- Зразковий хор старших класів «Anima» Комунального закладу спеціалізованої мистецької освіти «Музична школа № 1» Херсонської міської ради, керівник Ольга Кузнєцова, акомпаніатор Анна Петренко.

ІІІ місце у різних номінаціях отримали:

- Народний хоровий колектив КЗ «Олександрівський сільський Будинок культури» Станіславської сільської ради, керівник Заслужений працівник культури України В’ячеслав Гребенюк, акомпаніатор Надія Клименко;

- Народна хорова капела Новокаховського міського Палац культури, керівник Ніна Шевелєва, акомпаніатор Юлія Чабан.

Херсонський обласний Центр народної творчості висловлює подяку співорганізаторам конкурсу - Чорнобаївській сільській раді та членам правління сільськогосподарського виробничого кооперативу «Зоря Моторного» за підтримку аматорського хорового мистецтва та фестивального руху на Херсонщині.

Окрема подяка працівникам КЗ «Будинок культури» села Чорнобаївка на чолі з директором – Заслуженим працівником культури України Татаріновим В.Г. за проведення заходу на високому організаційному рівні.

Джерело: https://ocnt.pro.kherson.ua/news/chornobayivskyy-zaspiv-2021.html?fbclid=IwAR0CXq7a-rGiOqz0vJ1filiEnQogn7GKLnuHRTVqAjQAyYMmbsBkESLSCgo