ВІДКРИТТЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ПЛОЩІ В СЕЛІ ДОЛИНСЬКЕ ХРЕСТІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 02.06.2021 18:31

Незвичайний День захисту дітей відбувся цьогоріч в селі Долинське Хрестівської громади, адже саме цього дня  відбулося урочисте відкриття оновленої площі. Тепер головну площу села Долинське не впізнати: замінено покриття площі, оновлено дизайн, встановлено велопарковки, місця для відпочинку, сучасне вуличне освітлення, проведено розпис фасаду Будинку культури в українському стилі «Вишиванка». Оновлена сучасна локація стане серцем села,  де й до цього часу місцеві жителі полюбляли проводити вільний час.

Такий подарунок до Дня захисту дітей презентував громаді керівник місцевого агрохолдингу Володимир Хвостов, який переконаний, що бізнес має бути соціально відповідальним.

Окрім урочистого відкриття головної площі села спеціально для найменшої аудиторії було підготовлено цікаву розважальну програму: на малечу чекали космічні аніматори з іграми, конкурсами та розвагами, аквагримом, шоу мильних бульбашок. На сцену один за одним виходили як місцеві, так й спеціально запрошені творчі колективи.

Захід для маленьких жителів громади та гостей проводився за підтримки БО «Благодійний Фонд Володимира Хвостова».

«Ми дуже готувалися до цього свята і прагнули, щоб всі отримали тут сьогодні позитивні та яскраві враження, адже діти – це наше майбутнє, сенс життя та щастя», - кажуть представники Фонду.

Діти отримали не тільки солодкі подарунки та цікаві призи, але й радість, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин.

Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)  Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят, воздушный шарик и в помещении)

Возможно, это изображение (в помещении)