ПЕРЛИНА СТЕПУ 2021

Дата: 31.05.2021 16:09

Далеко від цивілізації, у Херсонських степах, розташований Еко-парк «Зелені хутори Таврії»

З метою сприяння відродженню осередків традиційної народної творчості, народних художніх промислів і ремесел 29 травня 2021 року на Фестивальному хуторі «Перли На Степу» відбувся V Всеукраїнський фестиваль-конкурс талантів «Перлина Степу».

Постійний учасник фольк-фесту – вокалістка Каращук Ольга (с. Хрестівка) так виконала українські пісні, що і глядачі, і гості, і журі з радістю підспівували такі знайомі куплети. Присутні відчули прадавні традиції Таврійського краю через витоки народної творчості.

За виконання пісень вокалістка Хрестівської ОТГ отримала Гран-прі.

Зелені хутори Таврії – це неповторний світ із пахощами чебрецю та м’яти, чарівний танець лелек на заході сонця, захоплююча рибалка, майстер класи з митцями народного та  сучасного  мистецтва, пахучі сіновали для романтиків, які залишать теплі згадки у Вашому серці!

Тут ви  відчуєте гармонію з природою та бажання творити добро і бути милосердним. День, проведений на фестивалі, ви запам’ятаєте на все  життя!