СПАРТАКІАДА "КРАЩЕ СПОРТИВНЕ СЕЛО ХРЕСТІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ - 2021"

Дата: 25.05.2021 14:36

В суботу, 22 травня 2021 року, на головній площі в селі Долинське вирували емоції - відбулася спортивна спартакіада «Краще спортивне село Хрестівської  територіальної громади – 2021». Вітали всіх спортсменів та присутніх голова Хрестівської громади Хільченко С.В.,  і  депутат обласної ради, директор підприємства «Агропродукт, ЛТД» Хвостов В.В.

У змаганнях взяли участь п’ять збірних команд, від кожного населеного пункту громади. Команди змагались з восьми видів спорту: міні-футболу, волейболу, шахів, шашок, настільного тенісу, стрільби, гирьового спорту та перетягування канату. Боротьба між командами була впертою та напруженою, неймовірною була і підтримка вболівальників. Не забули організатори і про дітлахів, для них було організовано цікавий квест.

За результатами змагань перше загальне місце посіла збірна команда села Хрестівка, друге загальне місце посіла збірна команда села Шевченка, третє загальне місце посіла збірна командна села Долинське, четверте – збірна команда села Новонаталівка, п’яте – збірна команда села Надеждівка.

Спортсмени та вболівальники були задоволені та отримали багато вражень від змагань.

Займайтеся фізичною культурою та спортом, будьте сильними, здоровими, мужніми та вправними.

ЩЕ БІЛЬШЕ ФОТО ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://hrestivska-gromada.gov.ua/album/7122/