20 ТРАВНЯ 2021 РОКУ СТАРТУВАВ VІІ ТАВРІЙСЬКИЙ ТУРИСТИЧНИЙ КОНГРЕС

Дата: 21.05.2021 15:34

Вчора, 20 травня 2021 року, представники Хрестівської громади взяли участь у  VІІ Таврійському Туристичному Конгресі. Ця туристична подія Херсонщини упродовж семи років об’єднує представників органів державної влади, місцевого самоврядування, територіальних громад, туристичного бізнесу, громадських діячів для обговорення актуальних питань співпраці щодо розвитку туристичної галузі регіону. Туристичний конгрес триватиме 3 дні, під час яких учасники заходу відвідають туристичні місця Херсонщини, обміняються досвідом та побувають на різноманітних заходах. Захід організували Херсонська облдержадміністрація, Новокаховська міська територіальна громада та Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад.