НАВЧАННЯ БІБЛІОТЕКАРІВ ХРЕСТІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 19.05.2021 14:54

З метою сприяння підвищенню професійного рівня працівників бібліотек фахівці Комунального закладу «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара» Херсонської обласної ради 18 травня 2021 року провели навчання з бібліотекарями Хрестівської сільської ради.

Упродовж заходу розглядалися питання щодо руху бібліотечних фондів, універсальної десяткової класифікації, яка використовується для систематизації літератури, списання застарілої літератури.

Виносимо подяку працівникам установи,  які провели навчання для наших бібліотекарів, а саме: завідувачам науково-методичного відділу бібліотеки Сватулі Тетяні Леонідівні, відділу формування фондів Жогалєвій Олені Миколаївні, відділу каталогізування Капелюх Ірині Олексіївні.