15 ТРАВНЯ В ХЕРСОНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ВЕЧІР-РЕКВІЄМ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ВШАНУВАННЮ ПАМ'ЯТІ ТРАГІЧНИХ ПОДІЙ, ЩО СТАЛИСЯ З КРИМСЬКОТАТАРСЬКИМ НАРОДОМ 18 ТРАВНЯ 1944 РОКУ

Дата: 12.05.2021 14:43

Вперше в Херсоні день пам’яті геноциду кримських татар пройде у нестандартній художній формі. Подія відбудеться за участі етно-гурту ДахаБраха та співачки Джамали, а також із залученням кримськотатарських хореографічних колективів.
  15 травня о 20:30 благодійна Організація «ККСЦ «Куреш» спільно з ГО “ГОГОЛЬFEST”, Агенцією США з міжнародного розвитку USAID, та за підтримки ГО “Нова генерація” проведуть вечір-реквієм “Пам’ятаємо!”.
   Спеціальна подія буде створена режисером Владом Троїцьким та пройде в центрі Херсона – на площі Свободи.
   Метою заходу є привернення уваги та сприяння розумінню спільноі? історіі? між народами та підвищення громадянської обізнаності широкого кола людеи? щодо трагедії 18-го травня 1944 року.
    Через мистецькі акти, образи та висловлювання подія розповість історію вигнання та геноциду кримськотатарського народу, що почалося у травні 1944 року. Важливим є розповідь не лише про хронологію подій, а й про людські чуття та біль депортованого народу, як до своїх втрачених близьких, так і за рідною землею загалом. Передати відчуття багаторічного бажання повернення додому та, як результат, побудови його у сучасній мирний Україні.
  Подію буде проведено згідно з вимогами МОЗ у зв’язку з запровадженням карантинних обмежень.
    Подія на ФБ за посиланням.
    Дізнатись більше про Благодійну Організацію «ККСЦ «Куреш»: kuresh.info

За інформацією ХОДА