ГОЛОСУЙТЕ ЗА ПРОЕКТ "БЕЗПЕЧНА ГРОМАДА" ПРЕДСТАВЛЕНИЙ ХРЕСТІВСЬКОЮ ГРОМАДОЮ НА КОНКУРСІ "НАША ГРОМАДА"

Дата: 11.05.2021 08:53

Хрестівська громада приймає участь у конкурсі «НАША ГРОМАДА», який проводиться телеканалами ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) з проєктом «БЕЗПЕЧНА ГРОМАДА».

Ідея проекту передбачає створення поліцейської станції для забезпечення належних умов роботи дільничного офіцера поліції,  а також встановлення камер відеонагляду в громадських місцях населених пунктів громади. Реалізація проєкту "БЕЗПЕЧНА ГРОМАДА" в подальшому створить підґрунтя для підвищення загального рівня правопорядку в населених пунктах територіальної громади, забезпечення публічної безпеки та порядку на її території, захист життя, честі та гідності населення, проведення профілактичної роботи з попередження злочинності та забезпечення комплексного підходу до вирішення проблем, пов’язаних з питанням безпеки населених пунктів громади.

З 10.05.2021 розпочалося голосування за кращий проєкт на офіційній сторінці конкурсу. Для перемоги проекту та отримання гранту в сумі 500 тис.грн. просимо всіх небайдужих мешканців взяти участь у голосуванні та віддати свій голос за проєкт Хрестівської громади «БЕЗПЕЧНА ГРОМАДА».

Як проголосувати за громаду:

1. Перейдіть на сторінку Конкурсу за посиланням https://otg.fakty.com.ua
  2. Зареєструйтеся на сайті через електронну пошту або свій акаунт у Facebook.
  3. Перейдіть на сторінку  проєкту Хрестівської громади https://otg.fakty.com.ua/communities/khrestivska-hromada
  4. І натисніть кнопку «Проголосувати».
  5. Ви можете проголосувати за п’ять різних проєктів.
  6. Інтернет-голосування проходить з 10 травня 00:01 по 31 травня 23:59.

У фінал пройдуть 13 громад, проєкти яких отримають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування. Ще 13 громад-фіналістів, обере експертне журі.

Громаді потрібна Ваша підтримка!