ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І ДНЕМ ПЕРЕМОГИ НАД ФАШИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата: 08.05.2021 08:10

Шановні жителі громади, дорогі ветерани, учасники бойових дій,

трудівники тилу!

Сьогодні в цей світлий і святковий для всіх нас день від усієї душі вітаю вас, ваших рідних та близьких із знаменними святами  - Днем пам’яті та примирення , а також з Днем перемоги над фашизмом  у Другій Світовій війні!

Пам'ять про війну, її сувора правда залишаються з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи. Війна пройшла залізним плугом через кожне серце, кожну долю і кожне життя. Переможною стала весна для тих, кому, дякуючи Богові і долі, випало повернутися додому.

Звертаюся до вас із словами безмежної вдячності за вашу стійкість, мужність, хоробрість і героїзм.

Схиляємо в шані голову перед загиблими за нашу честь, свободу і незалежність. Для нас, їх вдячних нащадків, кожен день Перемоги - це час осмислення нашого минулого і сьогодення, можливість ще раз оцінити мирне творення незалежної держави України.

Довгих Вам років життя, міцного всім здоров'я і бадьорого духу, любові і поваги рідних та близьких, усього народу України! Зі святом Вас!

З повагою голова Хрестівської сільської ради Сергій Хільченко