МАТЕРІАЛИ УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ'ЯТІ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ (8 ТРАВНЯ) ТА ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ (9 ТРАВНЯ)

Дата: 07.05.2021 14:51

1939 - 1945 Пам'ятаємо Перемагаємо

Щороку 8 та 9 травня Україна відзначає День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День перемоги)

На виконання Закону України "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років" Український інститут національної пам'яті підготував інформаційні та довідкові матеріали до змісту відзначення цих днів.

Матеріали Українського інституту національної пам'яті та примирення (8 травня) та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня)