Хрестівська сільська військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ДО ВІДОМА ВСТУПНИКІВ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ

Дата: 07.05.2021 14:19
Кількість переглядів: 476

Військові вузи запрошують на навчання - Українська газета Час

   З метою покращення перспективи подальшої самореалізації дітей, насамперед пільгових категорій, а саме: діти військовослужбовців та учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, діти військовослужбовців, які загинули під час сутичок акції протесту у місті Києві в період з 21 листопада 2013 року по лютий 2014 року, діти переселенців із районів проведення антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та з тимчасово окупованих територій, інформуємо про можливість здобуття якісної освіти у Військово-морському ліцеї імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного (далі ліцей) для учнів 8-9 класів.

   Навчання у ліцеї дасть випускникам можливість пов’язати своє майбутнє зі службою у лавах Збройних Сил України та інших національних військових формуваннях.

    Під час навчання ліцеїсти забезпечуються безоплатним проживанням, харчуванням, підручниками та військовою формою одягу. Випускники ліцею вступають до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти за окремим конкурсом.

   Право на вступ до ліцею мають юнаки та дівчата – громадяни України, які у поточному  році закінчили 9 класів закладу загальної середньої освіти та у рік зарахування до ліцею їм виповнюється 15-16 років, придатні за станом здоров’я навчатися у ліцеї та по його закінченню бажають продовжити навчання у навчальних закладах Збройних Сил України.

  Детальну інформацію можна отримати на сайтах: http://vml.org.ua/, http://vml.mozello.com/ та на сторінці Facebook https://www.facebook.com/Військово-морський ліцей. За телефонами 0487481060, 0958165506, 0979163559, або за адресою: м. Одеса, вул.. Фонтанська дорога, 14.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень