Хрестівська сільська військова адміністрація
Херсонська область, Каховський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПРО ДЕРЖАВНУ ПІДТРИМКУ В ГАЛУЗІ ТВАРИННИЦТВА

Дата: 06.05.2021 14:45
Кількість переглядів: 937

Уряд обіцяє дотації фермерам за телят та корів — Агробізнес сьогодні

   Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті  для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 106 (зі змінами) (далі - Порядок) реалізовується напрямок надання спеціальної бюджетної дотації за утримання корів усіх напрямків продуктивності фермерським господарствам та сімейним фермерським господарствам у власності, яких перебуває від п’яти корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства.

    Відповідно до пункту 10 Порядку для отримання вищевказаної дотації суб’єкти господарювання (ФГ, СФГ) до 31 серпня поточного року, за корів станом на 1 липня поточного року, подають у паперовому вигляді до Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення обласної державної адміністрації (за адресою: м. Херсон, проспект Ушакова, 47, каб. 208) заявку та мінімальний пакет документів.

  З метою отримання державної підтримки в галузі тваринництва, зокрема скотарства, рекомендовано суб’єктам господарювання набувати відповідної форми підприємницької діяльності згідно Закону України «Про фермерське господарство», оскільки пріоритетом державної політики фінансової підтримки галузі є організовані оператори ринку, такі як фермерські господарства (ФГ) та сімейні фермерські господарства (СФГ).

 

Урядова програма підтримки

для фермерських господарств (ФГ)

та сімейних фермерських господарств (СФГ)

за утримання корів усіх напрямів продуктивності

Постанова Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 106 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» (із змінами від 21.04.2021 р. № 384)

 

  Спеціальна бюджетна дотація за утримання корів усіх напрямів продуктивності надається на безповоротній основі суб’єктам господарювання (СФГ, ФГ), у власності яких перебуває від п’яти корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства, за кожну наявну станом на 1 липня поточного року корову в розмірі 5000 гривень, але не більше 25000 гривень (далі – дотація за утримання корів).

  Разом із цим, дотація за утримання корів надається одержувачам, які не отримували протягом поточного бюджетного періоду дотацію за приріст поголів’я корів відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №107.

  Для отримання дотації за утримання корів одержувачі подають документи до Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення облдержадміністрацій (м. Херсон, проспект Ушакова, 47, каб. 208), а саме:

  • заявку із зазначенням кількості корів усіх напрямів продуктивності (станом на 1 липня поточного року);
  • довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
  • копію статуту фермерського господарства (для юридичної особи) або копію договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства (для фермерських господарств, що створенні без набуття статусу юридичної особи відповідно до статті 8-1 Закону України «Про фермерське господарство»), дійсну на дату подання заявки;
  • копію фінансового документа, що підтверджує наявність чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік, а фермерські господарства, які зареєстровані в поточному році, - копію фінансового звіту або податкову декларацію платника податку за останній звітний період.

  Граничний термін подання документів для отримання дотації за утримання корів – 31 серпня 2021 року.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень