ДО БЮДЖЕТУ ХРЕСТІВСЬКОЇ ГРОМАДИ НАДІЙШЛО МАЙЖЕ 1,1 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

Дата: 30.04.2021 16:15

Какие ритуалы помогут привлечь деньги в копилку

За три місяці цього року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевого бюджету Хрестівської територіальної громади майже 1,1 млн гривень єдиного податку.

У березні поточного року «спрощенці» перерахували 104 тис. гривень.

Єдиний податок у повному обсязі надходить до місцевого бюджету територіальної громади, поступаючись за обсягом сплати лише податку на доходи фізичних осіб. Він є важливим фінансовим джерелом у розв’язанні соціально-економічних питань.

Начальниця Чаплинської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Оксана Добрянська зазначає, що сервісний підхід в обслуговуванні платників сприяє своєчасному виконанню платниками податків своїх податкових зобов’язань, а відтак – і розвитку громади.

Підписуйтесь на офіційні сторінки ДПС України та Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у мережі Facebook, де Ви завжди зможете переглянути новації податкового законодавства.

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі