ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ВЕЛИКОДНЕМ

Дата: 02.05.2021 08:00

Найкращі привітання з Великоднем 2020 у віршах та прозі - Новости на KP.UA

Шановні жителі Хрестівської громади!

Прийміть щиросердечні вітання з радісним і величним християнським святом – Світлого Христового Воскресіння!

Великдень – одне з найрадісніших свят, яке кожен із нас чекає з нетерпінням.

Щороку усі ми ретельно готуємо до Пасхи наші села, домівки та наші душі. Але і у буденних клопотах ми не забуваємо, що насправді Великдень у наших серцях щодня і щомиті, бо він – символ доброти і вічності.

Нехай Великодні дзвони принесуть у ваші домівки безмежну радість і достаток, спокій і благополуччя, щастя і міцне здоров’я, наповнять серце добром і милосердям. Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань.

Нехай Світло Воскресіння Христового надає нам силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день! У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб Ваше життя було чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.

Миру нам усім! Доброго і світлого майбутнього нашій Україні! Христос воскрес! Воістину воскрес!

З повагою голова Хрестівської сільської ради Сергій Хільченко