НОВИНИ ПОДАТКОВОЇ ВІД 27.04.2021 РОКУ

Дата: 27.04.2021 11:34

Три способи декларування доходів – оберіть зручніший

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що податкова декларація про майновий стан і доходи подається громадянами до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації в один із таких способів, за його вибором:

особисто платником або уповноваженою на це особою;

надсилається поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення;

засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису в порядку, визначеному законодавством (https://cabinet.tax.gov.ua/).

При цьому поштове відправлення слід здійснити не пізніше, ніж за п’ять днів до закінчення граничного терміну подання декларації, встановленого ст. 49 Податкового кодексу України, а при поданні в електронній формі – не пізніше закінчення останньої години дня, в якому минає такий граничний термін (п. 49.5 ст. 49 Податкового кодексу України).

За інформацією щодо порядку заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи звертайтеся до Центрів обслуговування платників Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Додатково: відеоінструкцію щодо отримання довідки про доходи громадян через Електронний кабінет можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/BOSDF3C6_U4.

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

"ПРРО Каса" не дозволяє створити групи товарів для швидкого пошуку та створення каталогу номенклатури товарів по зручним для користувача группам

Номенклатуру товарів формує та вводить користувач ПРРО самостійно. Виконання пошуку по назві товару або її частині реалізовані в безкоштовному рішенні ДПС. Користувач ПРРО може самостійно виконати налаштування груп товарів для пошуку.

Наразі база номенклатури товарів містить такий перелік даних:

Внутрішній код товару (послуги)*;

Штриховий код товару (послуги)*;

Код товару за УКТЗЕД;

Код послуги за ДКПП;

Найменування товару*;

Код одиниці виміру;

Найменування одиниці виміру;

Ціна (грн);

ПДВ – літера;

ПДВ – ставка (%);

Збір – літера;

Збір – ставка (%).

*поля, за якими здійснюється пошук.