ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ВЕРБНОЮ НЕДІЛЕЮ

Дата: 25.04.2021 10:06

Привітання з Вербною неділею 2020: листівки, вірші та проза. Привітання зі  святами. Свята і традиції. Проекти - Новини Рівного. Відео on-line. Все про  телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»

Шановна Хрестівська громадо!

Вербна неділя — свято, коли хочеться згадати всіх, хто дарував і дарує нам впевненість у те, що життя не марне, адже ми живемо і день за днем боремося з труднощами і негараздами заради тих, кого любимо. Нехай у кожного завжди будуть поруч дорогі люди, заради яких варто жити і творити. Цієї світлої неділі разом із освяченим вербовим гіллям у наші домівки входять мир та Божа благодать, серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і сподіваннями.

Щиросердно вітаю Вас з Вербною неділею. Нехай у цей Великий День душа повниться відчуттям щастя, радості і добра, а теплі весняні барви звучать у Вашому серці найсвітлішою надією. Нехай добро і Божа благодать завжди будуть поруч з Вами. Бажаю позитивного настрою, міцного здоров’я Вам і Вашим родинам, духовного тепла та віри в краще майбутнє.

Бережіть себе та своїх близьких!

З повагою, голова Хрестівської сільської ради Сергій Хільченко