ГРОМАДА ПІДПИСАЛА МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ В РАМКАХ ПРОЕКТУ «ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ГРОМАДИ»

Дата: 14.04.2021 16:46

Сьогодні, 14 квітня 2021 року, під час зустрічі сільського голови Хрестівської громади Хільченко С.В., директора ТОВ «Торговий дом «Долинское» Хвостова В.В. з начальником Головного Управління Національної Поліції в Херсонській області Прокудіним О.С відбулося підписання тристороннього Меморандуму про співпрацю та партнерство з впровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Новий проект передбачає, що офіцер поліції буде тісно взаємодіяти з жителями своєї громади та орієнтуватися на їхні потреби. 80-90% робочого часу поліцейський знаходитиметься в громаді. Він буде доступний для населення, знатиме мешканців території, яку обслуговує, їхні проблеми та надаватиме якісні поліцейські послуги. На підставі Меморандуму поліція забезпечить відповідне навчання поліцейського офіцера громади,  громада разом з ТОВ «Торговий дом «Долинское» здійснюватимуть підтримку та супровід роботи поліцейського, а також забезпечать належні умови для виконання службових обов’язків.

Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди сидят и в помещении)

Возможно, это изображение (1 человек и стоит)

Возможно, это изображение (3 человека и люди стоят)