СЕРЕДНІЙ ПОКАЗНИК ДОХОДІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 12.04.2021 16:16

Одним із важливих питань у процесі децентралізації є рівень фінансової забезпеченості територіальних громад. Спроможною територіальною громадою є така громада, в якій фінансові, інфраструктурні та кадрові ресурси є достатніми для вирішення її органами місцевого самоврядування питань місцевого значення, передбачених законодавством, в інтересах громади.

За підсумками моніторингу у січні ? березні 2021 року середній показник доходів територіальних громад області у розрахунку на 1-го мешканця становить 1093 грн.

Лідерами з цих показників знову продовжують бути такі територіальні громади як: Музиківська – 1761 грн, Херсонська та Тавричанська  мають однакові показники – 1493 грн., Новокаховська – 1445 грн.

Найнижчі показники в Новомиколаївської (Скадовський район), Виноградівської та Ювілейної (Херсонський район) територіальних громадах.

Для порівняння, у 2020 році за той же період часу  середній показник доходів 31 територіальних громад області у розрахунку на 1-го мешканця становив 901 грн.